NewsUA

30 років успіху BAYADERA GROUP

30 років успіху BAYADERA GROUP

Ми проживаємо з вами будь-який момент


Про зростання найбільшого алкогольного холдингу України може розповісти тільки досвідчений професіонал, який майстерно тримає баланс довіри від власників, партнерів та команди. CEO BAYADERA GROUP Анатолій Корчинський розповість про головні етапи становлення компанії - ровесниці України, цінності, пріоритети та майбутню стратегію холдингу.

Нам є чим пишатися, бо флагманські бренди компанії показують стабільне зростання. За вісім місяців 2021 року HLIBNY DAR зріс на 3,7%, KOZAЦЬКА PADA – на 7,7%, коньяк KOBLEVO Reserve – на 5,1% відносно аналогічного періоду минулого року. Імпорт продукції збільшився більше ніж на 20%. Стабільно високі показники дозволили компанії стати лідером і з податкових відрахувань до державного бюджету та державних цільових фондів. Холдинг щороку підтверджує статус основного платника податків алкогольної галузі, ця інформація у відкритих джерелах ДПС України. Ми спланували стратегію на майбутнє, з урахуванням змін ринку FMCG у сторону діджиталізації. Майже кожен бренд холдингу має власні аккаунти у Facebook, Instagram та YouTube. Також ми впроваджуємо сучасні технології, що полегшують взаємодію холдингу з партнерами та клієнтами на ринках В2С та В2В, розробили e-cоmmerce платформу і зосереджуємось на пріоритетах, якими для BAYADERA GROUP завжди були: люди, бренди компанії, відповідальність та професіоналізм. Наша мета сьогодні - це тримати рівновагу на хвилі змін, бути зрозумілими для наших споживачів, створюючи якісні напої, які прикрасять будь-який привід, перетворюючи його на подію.

Протягом 30 років ми з нашими споживачами завжди, і у час радості, і у час смутку. Ми проживаємо з ними будь-який момент. Бо ми – це наші бренди, які ми самі любимо і розвиваємо. Дякуючи команді та нашим споживачам, ми досягли лідерства та стабільно утримуємо його.