NewsUA

5 способов улучшить свою кредитную историю

5 способов улучшить свою кредитную историю

Кредитная история — один из ключевых критериев, который учитывает финучреждение, рассматривая заявку клиента.


Если у заемщика было много просрочек в прошлом, а на данный момент висит кредит еще в одном банке или МФО — заявка скорее всего будет отклонена. Давайте разберемся, реально ли вообще исправить кредитную историю в Украине и что делать заемщикам, которые уже записали себя в клуб “безнадежных”.

1.Возьмите несколько небольших займов

Чтобы исправить сильно испорченную кредитную историю можно оформить кредит в МФО и успешно его погасить. При этом запомните, что брать нужно ровно столько денег, сколько вы сможете вернуть, учитывая проценты. После этого можно взять еще один заем и также уплатить его не нарушая сроков. Несколько успешных погашений улучшат вашу репутацию в глазах кредиторов.

Если вы переживаете, что вам откажут в МФО из-за низкого кредитного рейтинга, то по этому поводу можете не беспокоиться. Микрозаймы выдаются даже заемщикам с просрочками. Главное — честно и без ошибок заполнить анкету. Вероятность одобрения займов в МФО может достигать 98%, а к примеру в компании Милоан можно взять первый кредит на карту без отказа всего под 0,01% в день.

Пример расчёта процентной ставки при повторном обращении:

 • Ежедневная процентная ставка = 1,5%
 • Годовая процентная ставка (365 дней) = 547,5%
 • Сумма займа – 1 000,00 грн.
 • Срок пользования займом – 10 дней.
 • Проценты за 1 день = 1 000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15,00 грн.
 • Проценты за 10 дней = 1,00 грн. х 10 дней = 150,00 грн.
 • Общая сумма к возврату – 1 0150,00 грн.

Пример основан на предположении, что стороны выполнят свои обязательства своевременно и в полном объеме.

2. Скористайтеся кредитною карткою

Схема така ж, як і в попередньому в пункті. Використовуйте кредитну картку для оплати дрібних покупок і повертайте кошти, що витратили в безвідсотковий період. Кілька успішних погашень здатні поліпшити кредитну історію. Але будьте уважні: якщо ви не встигнете повернути гроші в строк, відсотки і комісія банку можуть затягнути вас у нову боргову яму.

Не варто турбуватися якщо у вас до сих пір немає кредитної картки. Її можна оформити дуже швидко, так як під час надання даної послуги банки менш вимогливо ставляться до платоспроможності клієнтів.

3. Зверніться по допомогу до кредитного брокера

Якщо ваша кредитна історія сильно зіпсована і банки один за іншим відхиляють вашу заявку — спробуйте звернутися за допомогою до кредитного брокера. Фахівець допоможе:

 • знайти фінустанову, яке прийме вашу заявку;
 • зібрати необхідний пакет документів;
 • розібратися в тонкощах кредитного договору;
 • погасити кредит не порушуючи термінів.

Головне вибрати чесного і надійного брокера. Перед початком співпраці обов`язково перевірте документи фахівця, який відгукнувся на ваше прохання, почитайте відгуки про компанію, в якій він працює. На жаль, в даній сфері дуже багато шахраїв. Не довіряйте брокерам, які обіцяють на 100% успішний результат.

4. Виправте технічні помилки

Бувають випадки, коли кредитна історія погіршується не через те, що позичальник прострочив виплату за кредитним договором, а через технічні помилки чи людський фактор:

 • зламався термінал;
 • касир натиснув не на ту кнопку;
 • вас переплутали з іншим позичальником.

Якщо ви перевірили кредитну історію і знайшли в ній помилки — зверніться в банк і поясніть ситуацію. Після цього фінустанова повинна оновити дані в БКІ. Якщо в банку вам відмовлять — подавайте заяву безпосередньо в БКІ. Згідно з законом ви маєте на це право.

5. Повідомте про шахрайство

Якщо шахраї викрали персональні дані і обманом оформили позику на ваше ім`я, потрібно негайно звернутися в банк і повідомити про те, що трапилося. Перевірте кредитну історію, щоб дізнатися, в яких саме фінустановах у вас є кредити. Як тільки служба безпеки у всьому розбереться — в БКІ направлять оновлені дані. Якщо це не допоможе — звертайтеся в поліцію.

Сподіваємося, що зібрана нами інформація буде корисною і вам вдасться швидко виправити кредитну історію.

© 2016 - 2021 OOO «МІЛОАН» - Свідоцтво №16103409 ІК №176 про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 14.07.2016 р

Информация предоставлена в порядке ст.10 Конституции Украины и ст. 6 Закона Украины О национальных меньшинствах в Украине