NewsUA

А як у них: 5 здорових звичок, які українцям варто запозичити у інших націй

А як у них: 5 здорових звичок, які українцям варто запозичити у інших націй

Незважаючи на те, що останніми роками наше розуміння здоров`я значно покращилося, спосіб життя пересічного українця складно назвати на 100% здоровим.


Ми працьовиті, гостинні, вміємо справлятися з ситуаціями, в яких у інших народів опустилися би руки. Але, попри те, любимо калорійну їжу, міцний алкоголь, палимо, нервуємо та недосипаємо. Тому варто зазирнути до інших країн, щоб запозичити в них ті звички, що йдуть пліч-о-пліч зі здоров`ям. Ми відібрали 5 таких звичок, які б могли спрацювати в українських реаліях.

Китай: пиття теплих напоїв

Холодні напої у Китаї п`ють рідко. У традиційній китайській медицині велике значення надається тому, щоб тіло не остигало. Це не означає, що потрібно взагалі відмовитися від споживання холодної води - ні, усе має бути в міру. Та безумовно, гарна звичка – пити вранці натще склянку теплої, води. Найкраще з невеликою кількістю лимонного соку чи свіжого імбиру. Такий напій зволожує організм, додає енергії та стимулює перистальтику кишечника.

Індія: щоденна гігієна носа

Промивання носа солоною водою з метою профілактики простудних захворювань почали практикувати індійські йоги ще до нашої ери. Така процедура очищення та зволоження носа в Індії називається “джала-неті”, вона широко використовується і дозволяє рідше хворіти на ГРВІ та простудні захворювання.

Адже коли слизова оболонка носа пересушена, то втрачає здатність опиратися вірусам. Війкам дихального епітелію в пересушеному повітрі попросту важко належним чином утримувати пил, алергени і бактерії. А ось очищена та зволожена слизова носа вже добре виконує свою захисну функцію.

Зволожувати ніс на щодень комфортно та легко 100% морською водою Хьюмер в зручному економічному балоні. В складі Хьюмера — стерильна нерозведена морська вода Атлантичного океану з узбережжя Бретані.

Не радимо використовувати для щоденної гігієни носа саморобні розчини. Для такої делікатної ділянки тіла, як ніс, має застосовуватися стерильний розчин без сторонніх домішок.

Хьюмер ретельно та м`яко очищає слизову носа, відновлюючи його захисні функції. А також Хьюмер стане в пригоді тим, хто стикається ще й із такими шкідливими для слизової носа факторами, як сигаретний дим, токсичні випари, пил, кондиціоноване повітря.

Данія: хюгге

Це свого роду філософія, що дозволяє данцям перебувати в авангарді найщасливіших людей у світі. Вони взяли за звичку регулярне розслаблення, під час якого ніхто інший не потрібен. Ми повинні любити себе і проводити час наодинці, займаючись справами, що дозволяють розслабитись, — вважають данці. Кожна хвилина такого відпочинку робить нас задоволеними собою, що сприяє не тільки здоров`ю, але й більш ефективній роботі.

Франція: повільні трапезиФранцузи досить худорляві, тому, що возвели в культ вміння насолоджуватися стравами. Для цього вони їдять набагато повільніше, із задоволенням пережовуючи кожен шматочок. Це гарний спосіб з`їсти менше, навіть половину того, що наш шлунок прийняв би, якщо б ми їли поспіхом.

Вдала ідея аби запозичити цю звичку - приготувати щось з французької кухні. А з перевіреними рецептами допоможе кулінарний відео-проєкт “Відкрий аромат французької кухні разом з Хьюмер і Андрієм Дромовим”.Останній рецепт у виконанні відомого шеф-кухаря Андрія Дромова це відома французька страва “Півень у вині”. Такий “півень” вдало готується з молодої курочки і, якщо ви шукаєте смачну страву для новорічного столу, візьміть рецепт до уваги.

Норвегія: емоційна непохитність

Крім спорту та здорового харчування, норвежці цінують життя у спокої, без зайвих нервів. Як ви знаєте, стрес є джерелом практично всіх хвороб, тому норвежці в цьому плані — взірець здоров`я.

Вони погано ставляться до скарг та занепокоєння, їх складно засмутити побутовими ускладненнями. Навіть черга в норвезькому супермаркеті не буде зосередженням напруги та сварок, а скоріше — місцем small talk поміж сусідами по черзі.
Будьте здорові!