NewsUA

ARTWINERY презентує нове Prosecco Vittorio в Україні

ARTWINERY презентує нове Prosecco Vittorio в Україні

Лідер України в категорії ігристих вин компанія ARTWINERY анонсує вихід на ринок власної імпортної новинки - Prosecco Vittorio.


Vittorio створено в Італії з класичного для Prosecco винограду сортів Глера і Піно Нуар одного року врожаю. Торгова марка буде представлена ​​двома видами Vittorio Prosecco DOC Extra Dry і Vittorio Prosecco DOC Rosé Extra Dry.

«Prosecco - перспективна категорія винного ринку сьогодні, що постійно зростає. На наше замовлення Vittorio було створено кращими італійськими виноробами. Адже, виходячи на ринок під ім`ям Artwinery, продукт не повинен поступатися якістю наших власних ігристих вин», - прокоментував генеральний директор компанії Ігор Толкачов. Крім того, в міжнародній винній спільноті 2021 називають роком Prosecco Rose. Тому компанія Artwinery, як лідер ринку, не могла не розширити портфель брендів одним з найулюбленіших напоїв українців», - додав він.

Vittorio - це витончене легке ігристе з неймовірним ароматом. Воно ідеальне як для освіжаючого аперитив, так і в якості універсального супроводу до страв, тим паче напередодні літнього сезону.

«Ми дуже ретельно підходимо до вивчення сучасних ринкових трендів і переваг споживача при формуванні нашого портфелю. В останні роки просекко демонструє значне зростання. Тому ми об`єднали моду як на просекко, так і на розе, яке також в останні роки все більше і більше завойовує любов споживачів», - прокоментувала Надія Швець, директор з маркетингу Artwinery.

У Artwinery впевнені в успіху Vittorio, що відкриває сезон новинок компанії. Так, зовсім скоро ринок України побачить цілу серію нових як імпортних, так і власних брендів. Vittorio вже доступне для продажу у власному інтернет-магазині виробника